Bine ati venit pe forum!Va Uram Mult SuCcEs!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bn Ati Venit Pe Forumul Srv PrahovA.ExTreamCs.Ro
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 nu este corect asa

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
v1oll
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 03/02/2009

nu este corect asa Empty
MesajSubiect: nu este corect asa   nu este corect asa Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:30 pm

deci cum este posibil......nu a jucat decat o ora...face cerere si ia direct colonel???eu joc de cand s-a deschis servaru si abea sunt sergent....credeam ca sunteti seriosi si respectati playeri si adminii care va respecta....nu cred ca este corect ceea ce faceti....rog sa luati masuri!!


cu respect v1ollatoru!
Sus In jos
LooL[z0r]*
Moderator
Moderator
LooL[z0r]*


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 30/01/2009
Varsta : 34
Localizare : urlati.prahova

nu este corect asa Empty
MesajSubiect: reply   nu este corect asa Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:37 pm

pff nu intelege gresit Neutral ! nu a jucat doar o ora...! este de dinaintea ta pe serv Smile si a avut admin pe alt nick ...si eu l-am rugat sa faca cerere pe nickul asta
Sus In jos
https://prahova.catsboard.com
EmY.cS
Moderator
Moderator
EmY.cS


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 28/01/2009
Varsta : 31

nu este corect asa Empty
MesajSubiect: Re: nu este corect asa   nu este corect asa Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 10:15 pm

v1ol Saqqara a avut propiul lui srv rms.idle.ro 20/20 non.stop..In plus de asta saqqara joaca pe acest srv de 2 ani....si este un admin f bun asa ca fati trb si nu mai com..vei fi si u marit ...
Sus In jos
https://prahova.catsboard.com
v1oll
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 03/02/2009

nu este corect asa Empty
MesajSubiect: Re: nu este corect asa   nu este corect asa Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 10:47 pm

mda....
Sus In jos
Saqqara
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 04/02/2009

nu este corect asa Empty
MesajSubiect: Re: nu este corect asa   nu este corect asa Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 11:01 pm

Hahaha frumos v1oll o sa te tin minte la pomu de iarna :X
Sus In jos
v1oll
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 03/02/2009

nu este corect asa Empty
MesajSubiect: Re: nu este corect asa   nu este corect asa Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 12:11 am

nu e bn de asta ma saqqara....eu nu am nimic cu tine....pls ca am vazut ca tu ai ceva cu mine.....ca imi dai ban ca nush ce ca ma confunzi cu cineva......in fine....da eu am cerut o marire...si joc de cand s-au dat admine......si nu am primit..si u din prima ai colonel si cand intru pe servar imi zici sa dau admin_who sa te vad pe tine ce grad ai :-j.....
Sus In jos
Saqqara
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 04/02/2009

nu este corect asa Empty
MesajSubiect: Re: nu este corect asa   nu este corect asa Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 11:39 am

Te`am confundat da oricum am mai jucat pe server si ti`a zis mai sus emy
Sus In jos
EmY.cS
Moderator
Moderator
EmY.cS


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 28/01/2009
Varsta : 31

nu este corect asa Empty
MesajSubiect: Re: nu este corect asa   nu este corect asa Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 1:40 pm

v1ol tea consufundat cu un admin de pe srv lui v1olator.....Si u nu vezi ce am scris mai susX(X(....Nu va mai certati facetiva trb si veti fi mariti toti!
Sus In jos
https://prahova.catsboard.com
Continut sponsorizat





nu este corect asa Empty
MesajSubiect: Re: nu este corect asa   nu este corect asa Icon_minitime

Sus In jos
 
nu este corect asa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ati venit pe forum!Va Uram Mult SuCcEs! :: Discutii LIbere-
Mergi direct la: